Kuchař/ka studené kuchyně - OREA RESORT HORAL ŠPINDLER. MLÝN

Hledáte jistotu práce v silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí?
Chcete se realizovat či nasbírat nové zkušenosti v oblasti pohostinstvÍ?
Rádi byste pracovali v prostředí krásné horské přírody?
Nechcete s novým zaměstnáním hledat i nové bydlení?
Hledáme více zaměstnanců - vezměte i kamarádku 🙂

PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ TÝMU ZAMĚSTNANCŮ OREA RESORTU HORAL!

Řetězec OREA HOTELS & RESORTS dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat!

Co bude Vaším úkolem?

  • příprava studených pokrmů
  • týmová spoluzodpovědnost za efektivní provoz kuchyně pro přípravu jídel dle jídelního lístku
  • dodržování čistoty na pracovišti v souladu s hygienickými předpisy
  • dodržování technologie přípravy, jednotného servisu pokrmů a zásad hospodárnosti na pracovišti

Koho hledáme?

Vyučeného/ou kolegu/yni v oboru kuchař/ka:

  • s praxí, která je vítána, ale není podmínkou
  • s odpovědností, zejména za dodržování hygienických předpisů v celém procesu zpracování surovin, za kvalitu a nezávadnost pokrmů
  • svědomitého/ou a spolehlivého/ou

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • práce v hotelu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb
  • možnost profesního a osobního růstu
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování
  • měsíční výkonnostní odměny

Informace o pozici

Místo pracoviště

1, 543 51  Špindlerův Mlýn-Špindlerův Mlýn, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (základní)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Petra Vychodilová