Recepční - OREA HOTEL PYRAMIDA PRAHA

OREA Hotel Pyramida**** v Praze 6 s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, který je členem hotelového řetězce OREA HOTELS s.r.o. hledá do svého Front Office týmu nové spolupracovníky.

Co bude Vaším úkolem?

  • podílení se na chodu recepce s cílem zajištění vysoké kvality služeb hotelu
  • uvítání hostů hotelu a zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
  • zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
  • jednání s hosty a řešení jejich požadavků, reagování na případná nedorozumění
  • informování hostů ohledně jejich pobytu a doprovodných služeb, nabízení dalších hotelových produktů
  • přijímání plateb za ubytování a další služby a zodpovědnost za přijaté platby, provádění denních uzávěrek
  • vedení menšího týmu zaměstnanců

Koho hledáme?

Pozitivní osobnost:

  • s výborným klientským přístupem
  • s dobrými komunikačními schopnostmi i v zátěžových situacích
  • se smyslem pro odpovědnost a pečlivost
  • s min. SŠ vzděláním
  • se znalostí čeština a angličtiny
  • znalost němčiny a ruštiny výhodou
  • se znalostí práce na PC (znalost programu OPERA výhodou)

Co nabízíme?

  • zaměstnání v příjemném kolektivu a prostředí, v zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční benefity vyplácené každý měsíc
  • reálnou možnost profesního a osobního růstu, v případě zájmu vzdělávání v oblasti oboru hotelnictví
  • postupné zaškolení do nastavených pracovních procesů dle standardů řetězce a interních pravidel
  • předávání know-how od našich nejlepších lidí, kteří se o nově příchozí/ho kolegyni/kolegu budou starat
  • HPP na dobu neurčitou, 12ti hodinová pracovní doba (cca 15 směn měsíčně), denní i noční služby
  • k dovolené navíc i 3 dny tzv. sick days
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • výrazně zvýhodněné ceny ubytování a stravování v rámci řetězce, včetně slev pro rodinu a přátele
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování, slevy na produkty hotelové restaurace a bistra, služby hotelového Wellness & Fitness centra a další zaměstnanecké benefity

Co požadujeme?

  • praxe v oboru služeb výhodou, nikoliv podmínkou, praxe na hotelové recepci velkou výhodou
  • anglický a český jazyk slovem i písmem na odpovídající úrovni podmínkou (minimálně B2), další jazyk výhodou
  • uživatelská znalost MS Office podmínkou, znalost ubytovacího software výhodou
  • komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, pracovitost a spolehlivost
  • odolnost vůči stresu, flexibilitu, schopnost rychle se orientovat v nových, anebo zefektivňovaných procesech

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bělohorská 125/24, 169 00  Praha-Břevnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), angličtina (pokročilá), němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o., OREA Hotel Pyramida

Kontakt

Silvie Šefčíková
Telefon: +420 727 921 316