Číšník/Servírka - OREA RESORT SKLÁŘ HARRACHOV

Hledáte jistotu práce v silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí?
Chcete se realizovat či nasbírat nové zkušenosti v oblasti pohostinství?
Rádi byste pracovali v prostředí krásné horské přírody?
Nechcete s novým zaměstnáním hledat i nové bydlení?

PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ TÝMU ZAMĚSTNANCŮ OREA RESORTU SKLÁŘ!

Řetězec OREA HOTELS & RESORTS dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat!

Co bude Vaším úkolem?

  • obsluha provozu hotelové restaurace
  • přijímání a usazování hostů
  • poskytování informací o nabídce, specialitách a promo akcích hostům
  • obsluha hostů s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb a dodržování pravidel servírování dle standardů
  • péče o svěřený inventář
  • udržování pořádku a čistoty na pracovišti
  • spolupráce s ostatními odděleními hotelu
  • číšnické práce na hotelových akcích

Požadujeme:

  • šikovného a nadšeného člověka, který má zájem učit se, vyučení v oboru u nás není podmínkou
  • zájem o oblast pohostinství a proaktivní přístup k úkolům
  • svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost
  • dochvilnost, rychlost a pohotové jednání v zátěžových situacích
  • klientsky orientovaný přístup a příjemné vystupování
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • krásnou pracovní lokalitu v horách
  • možnost zaměstnaneckého ubytování
  • milé kolegy a sympatické vedení
  • přímé sdílení informací a otevřenou komunikaci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v hotelu s dlouholetou tradicí, zázemí silné a stabilní společnosti
  • měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • zajímavý finanční bonus pro oba, pokud přivedete kolegu či kolegyni
  • firemní akce a další zaměstnanecké výhody, např. zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště

520, 512 46  Harrachov-Harrachov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

18000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Němčina (základní)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Vychodilová