Recepční - OREA SPA HOTEL BOHEMIA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Hledáte jistotu práce v silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí?
Chcete zdokonalovat nebo nasbírat nové zkušenosti v oblasti hotelnictví a pohostinství?Rádi byste pracovali samostatně a měli nadřízeného, který Vás vždy podpoří?
Chcete využívat atraktivních zaměstnaneckých výhod, které najdete jen v hotelové branži?
PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ NAŠEHO ENERGICKÉHO TÝMU ZAMĚSTNANCŮ OREA SPA HOTEL BOHEMIA.
Řetězec hotelů s dlouholetou tradicí dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat!

Co bude Vaším úkolem?

  • podílet se na chodu recepce s cílem zajištění vysoké kvality služeb hotelu
  • vítání hostů hotelu a zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
  • zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
  • jednání s hosty a řešení jejich požadavků, reagování na případná nedorozumění
  • informování hostů ohledně jejich pobytu a doprovodných služeb, nabízení dalších hotelových produktů
  • přijímání plateb za ubytování a další služby a zodpovědnost za přijaté platby
  • provádění denních uzávěrek

Koho hledáme?

Pozitivní osobnost:

  • s výborným klientským přístupem
  • s dobrými komunikačními schopnostmi i v zátěžových situacích
  • se smyslem pro odpovědnost a pečlivost
  • s min. SŠ vzděláním
  • se znalostí NJ
  • se znalostí práce na PC - s hotelovým SW Vám rádi pomůžeme a doučíme potřebné
  • s odpovědností při práci s penězi a osobními daty hostů

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • milé kolegy a sympatické vedení
  • přímé sdílení informací a otevřenou komunikaci
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • práci v hotelu s dlouholetou tradicí, zázemí silné a stabilní společnosti
  • měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • zajímavý finanční bonus pro oba, pokud přivedete kolegu či kolegyni (každý 15 000 Kč)
  • firemní akce a další zaměstnanecké výhody, např. zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS s.r.o.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlavní třída 68/6, 353 01  Mariánské Lázně-Mariánské Lázně, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Vychodilová