Head of Sales Corporate & MICE

Chcete společně s námi budovat a rozvíjet hotelový řetězec OREA HOTELS & RESORTS?
Chcete mít jedinečnou šanci podílet se na novém nastavení Salesu?
Chcete profesně růst a mít podporu pro svoji práci?
Chcete se seberealizovat, pracovat samostatně?

Odpověděl/a jste alespoň 3x ANO?

PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ TÝMU OREA HOTELS & RESORTS!

Řetězec hotelů s dlouholetou tradicí dává příležitost každému, koho baví a těší hotelový svět a chce v něm něco dokázat!

Koho hledáme? Head of Sales Corporate & MICE - zkušeného obchodníka z oblasti hotelnictví, se zkušeností s aktivním salesem v international MICE.

Co bude Vaším úkolem?

Podílet se společně s Regional Director of Sales - kterému budete reportovat - na:

  • rozvoji zahraničních trhů (účast ne veletrzích a workshopech)
  • rozvoji portfolia klíčových lokálních MICE agentur a korporátních firem
  • koordinaci činnosti MICE & Corporate týmu
  • na tvorbě obchodní strategie
  • implementaci obchodní strategie v praxi

Pro úspěch na této pozici je dobré mít:

  • huť a energii posunout se na vyšší manažerskou pozici, ale neztratit radost z náplně práce obchodníka
  • zodpovědnost za samostatnou práci a zároveň potřebu spolupráce s vlastním týmem
  • dosavadní úspěšnou praxi na pozici sales manažera v segmentu MICE, corporate na lokálním i zahraničním trhu – cca 5 let
  • ochotu cestovat - včetně zahraničí
  • angličtinu slovem i písmem, německý jazyk je určitě výhodou
  • zkušenosti s řízením týmu je také výhodou

Co Vám nabízíme:

  • ojediněle zajímavou práci při zavádění nového způsobu řízení a realizace salesu – můžete být při tom!
  • podporu úspěšného startu v nové pozici
  • dobré vztahy v sales týmu a spolupracující atmosféru v celé společnosti
  • časovou flexibilitu, občasný home office, zdravotní volno/sick day
  • motivující fixní finanční ohodnocení včetně bonusů
  • OREA ACADEMY - možnost osobního a profesního vzdělávání
  • OREA BENEFITY - zajímavé zaměstnanecké benefity včetně cafeteria systému

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bělohorská 246/69, 169 00  Praha-Břevnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

CIMEX INVEST s.r.o.

Kontakt

Eliška Strakošová