Front Office Night Supervisor

4* hotel v Praze 6 s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, který je členem hotelového řetězce Orea Hotels & Resorts hledá do svého Front Office týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Night Supervisor!

Náplň práce:

- podílení se na chodu recepce v nočních hodinách s cílem zajištění vysoké kvality služeb hotelu
- uvítání hostů hotelu a zajištění veškerých kroků souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů
- zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému
- jednání s hosty a řešení jejich požadavků, reagování na případná nedorozumění
- informování hostů ohledně jejich pobytu a doprovodných služeb, nabízení dalších hotelových produktů
- přijímání plateb za ubytování a další služby a zodpovědnost za přijaté platby, provádění denních uzávěrek

Nabízíme:

- zaměstnání v příjemném kolektivu a prostředí, v zázemí silné a stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavé finanční benefity vyplácené každý měsíc, příplatky za noční služby, víkendy a svátky
- reálnou možnost profesního a osobního růstu
- postupné zaškolení do nastavených pracovních procesů dle standardů řetězce a interních pravidel
- HPP na dobu neurčitou, 12ti hodinová pracovní doba (cca 15 směn měsíčně), zejména noční služby
- k dovolené navíc proplácené i 3 dny tzv. sick days
- příspěvky na penzijní a životní připojištění
- výrazně zvýhodněné ceny ubytování a stravování v rámci řetězce, včetně slev pro rodinu a přátele
- jazykové kurzy
- závodní stravování, slevy na produkty hotelové restaurace a bistra, služby hotelového Wellness & Fitness centra, benefity prostřednictvím Cafeteria aplikace a další zaměstnanecké benefity
- nástup dohodou

Požadujeme:

- praxe na recepci 4* / 5* hotelu po dobu min. 1 roku podmínkou, praxe na pozici nočního auditora / nočního Supervisora recepce velkou výhodou.
- anglický a český jazyk slovem i písmem na odpovídající úrovni podmínkou (minimálně B2), další jazyk výhodou.
- uživatelská znalost MS Office a ubytovacího software podmínkou.
- komunikativní dovednosti, příjemné vystupování, pracovitost a spolehlivost.
- odolnost vůči stresu, flexibilitu, schopnost rychle se orientovat v nových, anebo zefektivňovaných procesech.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bělohorská 125/24, 169 00  Praha-Břevnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Kontakt

Ivana Pšenicová