Manažer/ka hotelových služeb

4* hotel v Praze 6 s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb, který je členem hotelového řetězce Orea Hotels & Resorts hledá do svého týmu nového/novou kolegu/kolegyni na pozici Manažera/ky hotelových služeb.

Náplň práce:

  • péče a budování dobrých vztahů s hosty, jejich spokojenost
  • poskytování kompletního a vysoce kvalitního servisu hostům
  • kontrola chování, vystupování a vizáž všech liniových zaměstnanců
  • dodržování protipožárních předpisů
  • dodržování předpisů o bezpečnosti práce
  • kontrola prostor hotelu (recepce, haly, ubytovací část, restaurace, zázemí celého hotelu, včetně únikových chodeb, prostory před hotelem)
  • kontrola kvality poskytovaného servisu na všech střediscích v souladu se standardy hotelu
  • dodržování pracovní kázně, pracovní zručnost a chování k hostům
  • dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů na pracovištích
  • úpravu oblečení a zevnějšku u pracovníků konajících službu

Požadujeme:

  • silné organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost rozhodovat se
  • orientace na hosta a jeho spokojenost, cit pro detail
  • osobnost zvládající práci pod tlakem
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office, Outlook, hotelové systémy)
  • znalost cizích jazyků (AJ - podmínkou)
  • všeobecný přehled, dostatečná praxe ve 4* nebo 5*hotelu

Nabízíme:

  • zaměstnání v příjemném kolektivu a prostředí, v zázemí silné a stabilní společnosti
  • postupné zaškolení do nastavených pracovních procesů dle standardů řetězce a interních pravidel
  • HPP na dobu neurčitou, 12ti hodinové služby v režimu krátký x dlouhý týden
  • široká nabídka benefitů
  • nástup dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bělohorská 125/24, 169 00  Praha-Břevnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Kontakt

Ivana Pšenicová