HR SPECIALISTA - OREA RESORT HORAL A SKLÁŘ

Chcete pracovat v české, silné, stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti hotelových služeb?
Chcete profesně růst a mít podporu přímo z vedení?
Chcete se seberealizovat, pracovat samostatně a nastavovat s námi nové HR procesy?
Chcete pracovat na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v atraktivních lokalitách OREA RESORTU HORAL A SKLÁŘ?

PAK SE STAŇTE SOUČÁSTÍ HR TÝMU OREA HOTELS & RESORTS NA POZICI
HR SPECIALISTA!

Co bude Vaším úkolem?

  • budete zajišťovat personální agendu a jednotlivé HR procesy v našich hotelech ve Špindlerově mlýně a Harrachově
  • budete zodpovídat za náborový proces a účastnit se výběrových řízeních ve svěřených hotelech
  • budete hledat nové cesty k oslovení kandidátů na zaměstnanecké a manažerské pozice
  • budete se podílet na rozvojových a vzdělávacích aktivitách pro zaměstnance a manažery a spolupracovat na organizaci vzdělávacích kurzů
  • budete spolupracovat s centrálou OREA HOTELS a Vašim parťákem pro odbornou konzultaci bude naše HR Business partnerka Peťa

Koho hledáme?

Hledáme pozitivního, samostatného, komunikativního člověka s proaktivním přístupem a smyslem pro odpovědnost a pečlivost. Zkušenosti z HR jsou velkou výhodou! :-)

Dále by bylo dobré:

  • mít středoškolské vzdělání
  • uživatelskou úroveň práce na PC (MS office)

Co pro Vás máme?

  • práci, kde můžete využít řadu svých dovedností, prostor pro seberealizaci
  • především příjemný kolektiv lidí, férový přístup, podporu kolegů i vedení
  • pěkné finanční ohodnocení 30 - 35 000 Kč + výkonnostní bonusy 20% (možnost růstu po zapracování)
  • podporu v úspěšném startu v nové pozici

Kromě toho, že jsme bezva parta lidí, nabízíme i prima benefity - jako třeba:
Roční OREA balíček benefitů -> cafeteria systém, pobyty na všech OREA hotelích za zaměstnanecké ceny (250Kč/os/noc), věrnostní odměny, stravování na hotelu ZDARMA, malé fitko přímo v hotelu, firemní párty, sportovní teambuildingy, grilovačky a další akce.

Chcete si o tom s námi popovídat osobně nebo rovnou poslat svůj životopis? Kontaktujte, prosím, Petru - viz níže.
Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Harrachov, Špindlerův Mlýn

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Kontakt

Petra Vychodilová