SALES MANAGER/KA - OREA HOTELS - BRNO

Co bude vaším úkolem?

  • převzít zodpovědost za zajištění a zvyšování podílu značky na trhu v segmentu „Corporate“
  • prezentace celého hotelového portfolia & novinek, úspěchů, změn v OREA HOTELS & RESORTS obchodním partnerům a potenciálním klientům
  • pro-klientská péče o stávající lokální a zahraniční obchodní partnery celého portfolia
  • udržení a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími / novými lokálními a zahraničními obchodními partnery
  • akvizice nových tuzemských a zahraničních obchodních partnerů pro celé portfolio
  • identifikace nových potenciálních důležitých partnerů
  • budování dlouhodobých strategických obchodních vztahů

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ
  • praxi na podobné pozici v hotelovém prostředí min. 1 rok
  • silné komunikační, argumentační a prezentační schopnosti
  • strategické myšlení
  • schopnost motivovat sebe i druhé
  • loajalitu, odpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost hotelových systémů (OPERA, atd...výhodou)
  • časovou flexibilitu a dobrou organizaci práce

Co nabízíme?

  • prostředí stabilního, spolehlivého zaměstnavatele a silné značky OREA HOTELS & RESORTS
  • práce s regionálními hotely
  • fixní a bonusové ohodnocení práce podle Vašeho vlastního výkonu a nasazení (30% kvartální bonus po dosažení stanovených cílů)
  • flexibilní pracovní doba
  • práci v příjemném kolektivu
  • zaměstnanecké slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS & RESORTS v atraktivních lokalitách ĆR
  • další zajímavé firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Křížkovského 458/47, 603 00  Brno-Pisárky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

CIMEX INVEST s.r.o.

Kontakt

Linda Marešová