BARISTA V ARTOVÉ KAVÁRNĚ - DLABAČOV - PRAHA

Do kinokavárny Dlabačov hledáme spolehlivého kolegu na pozici BARISTA | ČÍŠNÍK.
Pokud máte rádi film, divadlo a kavárenské prostředí, budete se u nás cítit jako ryba ve vodě! :-)

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • obsluha hostů v kavárně s důrazem na poskytování nejvyšší kvality služeb
  • poskytování informací o nabídce
  • péče o svěřený inventář

CO NABÍZÍME?

  • práci na DPP (vhodnou i pro studenty)
  • 120 Kč na hodinu
  • zvýhodněné vstupné na představení a promítání
  • stravování zdarma
  • plánování směn po společné domluvě
  • nástup od 1.9.

CO POŽADUJEME?

  • samostatnost a spolehlivost
  • schopnost nárazově zvládat různorodé publikum
  • příjemné a vstřícné vystupování
  • praxe s přípravou kávy na pákovém kávovaru je podmínkou
  • základy anglického jazyka
  • hledáme dlouhodobou spolupráci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bělohorská 125/24, 169 00  Praha-Břevnov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 9. 2019 do 1. 9. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Zadavatel

OREA HOTELS s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Aneta Černá